1. ورود به سایت عضویت در سایت


 1. آخرین اخبار سایت
سوشال ادز
 1. دسته بندی مشاغل

  تبلیغات
  آمار سایت
  تاریخ تبلیغ بازدید
  ۷/۲۹ ۰ ۵۳۳
  ۷/۲۸ ۰ ۲۸۱۶
  ۷/۲۷ ۰ ۳۴۳۶
  ۷/۲۶ ۰ ۴۱۹۴
  ۷/۲۵ ۱۲ ۲۴۶۳
  ۷/۲۴ ۰ ۴۳۸۶
  ۷/۲۳ ۰ ۴۶۴۴
  بازدید امروز : ۵۳۳
  بازدید کل : ۸۸۰۱۸۶۰
  تبلیغات امروز : ۰
  تبلیغات کل : ۳۷۴۶
  آنلاین : ۴۷ نفر

 2. تجارت :: حمل و نقل داخلی
  1. اتوبار تهران سرویس با چندین سال تجربه حمل بار بهترین مهارت و شیوه در زمینه حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل اثاثیه اداری ، حمل لوازم تجاری ، حمل کالا ، حمل بار به شهرستان را در سریعترین زمان بدون محدودیت مکانی به افراد ارائه میکند.
   تهران سرویس با بهره گیری و استفاده از مجهزترین کامیونت های سرپوشیده حمل بار و نیروهای باربر متخصص در حمل و جابجایی لوازم و اثاثیه منزل از قبیل یخچال سای بای ساید ، گاوصندوق ، پیانو ، بوفه های تمام شیشه ، میزهای کنسول ، شیشه های ناهار خوری ، و حمل تجهزات و دستگاه های پزشکی این را یکی از بهترین اتوبارهای تهران کرده است.
   اتوبار غرب یا اتوبار غرب تهران یکی از شعبه های اصلی تهران سرویس در غرب استان تهران است و متخصص در حمل اثاثیه منزل و حمل بار در غرب تهران، با 18 سابقه حمل بار و اثاث کشی با کامیونتهای سرپوشیده پتودار و وانت نیسان و وانت پیکان بصورت 24 ساعته و تمام وقت حتی روزهای تعطیل.
   اتوبار غرب تهران دارای کارگرهای قوی و خوش اخلاق میباشد که در حمل و جابجای انواع اثاثیه و لوازم منزل تخصص بسیار دارند و بدون کوچکترین اسیبی تمامی وسایل منازل را جابجا میکنند.
   اتوبار گیشا با بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر باربری و حمل اثاثیه منزل بهترین کارگرهای اثاث کش را دارا میباشد . اتوبار گیشا دارای سیستم قوی حمل و نقل با کامیون کامیونت وانت و نیسان در گیشا و تمام تهران میباشد و بصورت تمام وقت فعالیت دارد
   اتوبار مرزداران شرکت خدماتی حمل بار حمل اثاثیه منزل حمل لوازم تجاری اداری و غیره با کامیون کامیونت و نیسان در مرزداران و حومه مرزداران بصورت تمام وقت و بدون تعطیلی. ارائه بهترین کارگرهای اثاث کش نزد مشتری حمل بار تضمینی و سالم.


  2. http://srvicbar.ir

  نوع آگهی: تصویری رایگان

  تاریخ ثبت آگهی: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

  تاریخ انقضا: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵ و ۳۲ دقیقه

  مشخصات آگهی دهنده
  1. نام و نام خانوادگی : اتوبار تهران سرویس

   تلفن:

   استان: تهران

  2. آدرس ایمیل:

   شهر: تهران

  1. آدرس: تهران

  Tehran, Tehran, Emam Khomeyni St, Iran


  1. تماس آگهی دهنده
  2. ارسال آگهی برای دوستان   جهت اطمینان آدرس ip شما نیز ارسال میشود  آگهی تازه